Biznes · Sztokholm
Zysk operacyjny H&M w trzecim kwartale wzrósł do 6,04 mld koron, przebijając prognozy mimo słabej sprzedaży
H&M odnotowało w trzecim kwartale roku obrotowego zysk operacyjny na poziomie 6,04 mld koron szwedzkich, przewyższając prognozy analityków zakładające 5,14 mld koron. Wynik ten wsparły zwroty ceł oraz kontrola kosztów, które zrównoważyły niewielki, 1-procentowy wzrost przychodów.
Tekst AI na podstawie relacji Il Sole 24 ORE, Le Figaro.fr, The Independent i innych wydawców. Opublikowany . Jak powstaje
Dla członkówPierwsze 30 sekund dla wszystkich. Głos syntetyczny (AI).
W skrócie
Zysk operacyjny w trzecim kwartale roku obrotowego wyniósł 6,04 mld koron szwedzkich (608,63 mln USD), przekraczając konsensus analityków LSEG na poziomie 5,14 mld koron.
Marża brutto wzrosła do 54,0% z 52,9% rok wcześniej, dzięki jednorazowym zwrotom ceł z USA i korektom celnym, które wpłynęły na wynik w około 1,6 punktu procentowego.
Sprzedaż netto osiągnęła 57,19 mld koron (5,07 mld euro) między czerwcem a sierpniem 2026 r., odbijając po 3-procentowym spadku w pierwszej połowie roku obrotowego.
Zysk w trzecim kwartale przebija rynkowe szacunki
Szwedzka sieć odzieżowa H&M poinformowała o zysku operacyjnym w wysokości 6,04 mld koron szwedzkich (608,63 mln USD) za trzeci kwartał roku obrotowego, obejmujący okres od czerwca do sierpnia 2026 r. Wynik ten stanowi wzrost w porównaniu z 4,91 mld koron wypracowanymi w analogicznym okresie rok wcześniej. Rezultat przekroczył średnią prognoz analityków finansowych ankietowanych przez LSEG, która wynosiła 5,14 mld koron. Zysk netto wzrósł o 27,6% rok do roku, osiągając blisko 4 mld koron (354 mln euro). Kierownictwo spółki przypisało wzrost zysków dyscyplinie kosztowej oraz efektywności operacyjnej marek należących do grupy, w tym Cos, Weekday oraz & Other Stories.
- III kw. 2025
- 4.91 mld SEK
- Konsensus LSEG
- 5.14 mld SEK
- III kw. 2026
- 6.04 mld SEK
Dane z tekstu artykułu
Niewielkie ożywienie sprzedaży i korekty operacyjne
Przychody netto w tym trzymiesięcznym okresie wzrosły do 57,19 mld koron (5,07 mld euro lub 4,4 mld funtów) w porównaniu z 57,02 mld koron w trzecim kwartale 2025 r. W walutach lokalnych przychody wzrosły o 1% rok do roku. Wynik ten nastąpił po 3-procentowym spadku sprzedaży netto w pierwszej połowie roku obrotowego. Kwartalny wzrost przychodów nastąpił przy jednoczesnej redukcji liczby sklepów o 2% rok do roku. Dyrektor generalny Daniel Ervér wyjaśnił, że firma dostosowuje strategie zakupowe, aby lepiej odpowiadały na popyt konsumentów.
„W czasie, gdy konsumenci odczuwają skutki wysokich kosztów życia, stopniowo wzmacniamy naszą ofertę poprzez atrakcyjne i inspirujące produkty, doświadczenia zakupowe oraz marki.”
Wzrost marży brutto i zwroty ceł
Zysk brutto osiągnął 30,87 mld koron (2,74 mld euro) w porównaniu z 30,14 mld koron w trzecim kwartale 2025 r. Marża brutto detalisty wzrosła do 54,0% z 52,9% odnotowanych w analogicznym okresie. Na wzrost marży wpłynęły w około 1,6 punktu procentowego jednorazowe efekty celne oraz korekty dotyczące importowanych towarów, w szczególności zwroty ceł z USA, które zawyżały koszty w poprzednich kwartałach. Koszty sprzedaży i administracji spadły o 1% do 24,83 mld koron (2,20 mld euro) w porównaniu z 25,17 mld koron rok wcześniej. Przedstawiciele ds. relacji inwestorskich poinformowali podczas telekonferencji, że firma nie spodziewa się dalszych pozytywnych korekt celnych w drugiej połowie roku obrotowego.
- III kw. 2025
- 52.9 %
- III kw. 2026
- 54 %
Dane z tekstu artykułu
Spadek na giełdzie i prognozy na czwarty kwartał
Mimo lepszego od oczekiwań zysku operacyjnego, akcje H&M spadły o blisko 3% na giełdzie w Sztokholmie po publikacji wyników. Uczestnicy rynku skupili się na niewielkim, 1-procentowym wzroście przychodów, co odzwierciedla utrzymującą się presję na wydatki klientów. W trwającym czwartym kwartale H&M prognozuje, że sprzedaż we wrześniu 2026 r. wzrośnie o 1% w walutach lokalnych w porównaniu z rokiem poprzednim. Zespół zarządzający poinformował, że zwiększa udział zakupów w trakcie sezonu, wykorzystując sztuczną inteligencję do optymalizacji zarządzania zapasami i logistyki łańcucha dostaw.
„Inicjatywy w łańcuchu dostaw, większe wsparcie ze strony sztucznej inteligencji oraz zaangażowani pracownicy pozwalają nam zwiększać znaczenie i precyzję w całej działalności, co pomoże dostarczyć jeszcze większą wartość naszym klientom.”
Zapytaj o ten tekst
Źródła i kontekst
- Il Sole 24 OREH&M, ricavi stabili e redditività in crescita. Ma il titolo scivola in Borsa
- Le Figaro.frH&M: hausse du bénéfice net au troisième trimestre de 27,6% sur un an, à près de 354 millions d'euros
- The IndependentH&M says more in-season buying paying off as sales edge higher
- The Wall Street JournalH&M Earnings Rise as Cost-Saving Push Pays Off
- Daniel Ervér
- Dyrektor generalny H&M
- Miejsca
- Sztokholm
Pollar jest bezpłatny i bez reklam w tekście. Utrzymują go członkowie.
Wesprzyj Pollar